קצת על עצמי

אני דובי, מאמן מנטלי ואם אני צריך להגדיר את עצמי אז אני "סתם אדם פשוט שאוהב לרוץ את החיים".

אי-שם בשנת 2000 הכנסתי את רגל ימין לתוך נעל ריצה ומאז אני לא מפסיק לרוץ את החלומות שלי, בשבילים אבל גם בתחומים אחרים בחיים.

אני אוהב לרוץ כי אני מאמין שהריצה היא סוג של מיקרוקוסמוס של החיים וגורמת לאנשים להגיע למקומות שאולי רק חלמו עליהם וכל זה בזכות צעד אחד קטן.

אני יודע כי הייתי שם ובהמשך לקחתי אחרים שיחוו את החוויה הנהדרת הזו, תוך ליווי פיזי ומנטלי כאחד.

הריצה היא דרך חיים עבורי, רצתי עד היום ריצות מרתון ואולטרה-מרתון בארץ ובחו"ל  שהארוכים בהם היו מרוצים של 100 ק"מ והשתתפתי גם בתחרות "איש-ברזל" אחת אבל מה שסימל אותם יותר מכל, יותר מההגעה לקו הסיום הייתה הדרך הקשה והאימונים הרבים בדרך אל קו הזינוק.

הדרך לעתים, אם לא תמיד, חשובה יותר מהתוצאה עצמה

תחום נוסף בו אני עוסק הוא ספורט מוטורי, יושב דרך קבע בכסא הימני במכונית ראלי ומנווט ושם הסיפור מבחינתי הוא לגמרי אחר, המטרה אחרת- נצחון, אליפות.

מאז שנת 2014 זכיתי 4 פעמים באליפויות ישראל במרוצי ראלי, ראלי ספרינט וראלי-רייד וזכיתי לעמוד על הפודיום גם במרוצים בינ"ל בחו"ל.

גם פה, האימונים, הלמידה, המקצועיות והרצון לנצח ולהגשים את עצמי היו המטרות שהצבתי לעצמי.

בתחום העסקי-ספורטיבי הקמתי בשנת 2013 את "רצים עם דובי", קבוצת ריצה שהולכת ומתרחבת ופורשת ידיים ומותחת רגליים לתחומים שונים והשמיים הם הגבול.

לאחר שנים של ליווי אנשים לשינוי דרך עולם הריצה הבנתי כי אני רוצה ללוות אנשים גם בתחומים אחרים ולמדתי אימון אישי-קואצ'ינג ב"לוגוס" במכללת רופין(לימודים המוכרים על ידי לשכת המאמנים) ויצאתי לדרך חדשה, נוספת ומאתגרת לא פחות ואת ההתמחות בצעתי בפסיכולוגיה של הספורט- אימון מנטלי לספורטאים, במכללת ספורטדוק, הפסיכולוגיה של הספורט ברמת-השרון, תחום בו אני עוסק כיום.

אני אוהב לסמן מטרות שנראות בלתי-אפשריות כאשר חושבים עליהן ואז להגשים אותן, עבור אחרים ועבורי וגם אתם מוזמנים להצטרף אליי למסע שכזה בתחום האימון האישי-קואצ'ינג, בתחום המנטלי לספורטאים וגם לתוך עולם הריצה.

ניפגש בשבילים.

שלכם דובי

דילוג לתוכן